Adres Bilgileri;

Alagöz Hukuk & Danışmanlık

Erdem Sk. Sabuncuoğlu Sitesi
A Blok D:5 Altunizade,
Üsküdar – İstanbul

T: 0216 474 67 00
F: 0216 474 71 67

bilgi@alagozhukuk.com

Bize mesajınızı iletin:

Mesajlarınız, büromuz avukatları tarafından en kısa zamanda değerlendirilecektir.

> YASAL UYARI

Bu Internet sitesinde bulunan bilgiler Alagöz Hukuk Bürosu tarafından, Türkiye Barolar Birliği'nin meslek kuralları ve yürürlükteki Avukatlık Kanunu uyarınca sadece bilgi amaçlı olarak temin edilmektedir.

Bu Internet sitesinde yer alan bilgiler (i) reklam veya diğer bir ticari amaca hizmet etmemektedir ve bu amaçlarla veya Türkiye Barolar Birliği'nin meslek kurallarına aykırı herhangi diğer bir amaçla kullanılamaz; (ii) hiçbir şekilde hukuki tavsiye veya görüş teşkil etmez veya bunların yerine geçmez; (iii) Alagöz Hukuk Bürosu ve ziyaretçi arasında avukat-müvekkil ilişkisi yaratmaz ve (iv) güncel hukuki gelişmeleri yansıtmayabilir.

Alagöz Hukuk Bürosu, bu Internet sitesinde yer alan bilgilerden ve ziyaretçilerin bu Internet sitesinde verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirecekleri işlem ve eylemlerden sorumluluk kabul etmemektedir. Büro'nun yazılı muvafakati olmadan bu Internet sitesine link verilemez.

Bu Internet sitesinde yer alan tüm bilgilere ve logoya ilişkin tüm fikri mülkiyet hakları Alagöz Hukuk Bürosu’'na aittir ve yazılı muvafakati olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya kullanılamaz.